Android, Apple, Gry
twodots-inteligentne-puzzle-dla-androida-i-ios

TwoDots jest dostępny na iOS wystarczająco długo i już udało się wygrać graczom z doskonałą grafiką, wysokiej jakości dźwiękiem i oczywiście ciekawą i złożoną rozgrywką. A ostatnio gra pojawiła się w Google Play i zaczęła zdobywać popularność, dlatego postanowiłem o niej szczegółowo opowiedzieć.

TwoDots to kontynuacja równie popularnej pierwszej części gry, która nazywała się Dots. W drugiej części programiści poważnie zmienili rozgrywkę, komplikując ją i dodając kampanię (w oryginale po prostu pereprohodil na tym samym poziomie). Za każdy podany poziom otrzymuje się od jednej do trzech gwiazdek, w zależności od liczby zdobytych punktów.

Istota gry pozostaje niezmienna: musisz trzymać pionowe i poziome linie, łącząc punkty tego samego koloru. Nie można rysować przekątnych, podobnie jak dwie linie przez jeden punkt. Każdy poziom otrzymuje inną liczbę ruchów i określone zadanie: musisz użyć wymaganej liczby punktów.

Wszystkie poziomy mają różne kształty i przeszkody w postaci pustych obszarów, na których nie ma punktów lub powierzchni, wzdłuż których punkty toczą się. Również w grze są żetony, które mogą ułatwić ci życie. Jeśli punkty tego samego koloru są zamknięte w kwadracie lub prostokącie, wszystkie punkty tego koloru są niszczone, a jeśli udało ci się umieścić inne punkty w środku, stają się one bombami.

Również w grze są pudełka z zapasami, które dostajesz za codzienne zadania. Znacznie ułatwiają przejście gry, aw niektórych przypadkach bez niej po prostu nie mogą. W jednym pudełku znajduje się jedno źródło i można go używać tylko na początku poziomu, a to, co znajdziecie, jest rozwiązywane losowo.

Im dalej, tym bardziej zróżnicowana rozgrywka staje się: pojawiają się kotwice, które muszą zostać przesunięte w dół pola gry, a komórki lodu, które znikają, gdy punkty są wielokrotnie niszczone z “zamrożonego miejsca”.

Jeśli nie przejdziesz poziomu od pierwszego razu, w końcu masz wybór: kup sobie przepustkę lub poddaj się, wydając jedno życie. W sumie jest ich 5, a każda odbudowa trwa 20 minut, ale szczególnie niecierpliwi mogą po prostu przenieść czas na kilka godzin, a tym samym uzyskać niezbędne życie.

Teraz powinniśmy porozmawiać o harmonogramie. Jest tu cudownie, w stylu Material Design i tylko poprawia percepcję gry. Efekty wizualne i animacje są również wykonywane na wysokości. Od momentu pojawienia się gry dostajesz ogromną przyjemność, jak również z efektów dźwiękowych. Ścieżka dźwiękowa w TwoDots jest tuż na wysokości i kilka razy po prostu zatrzymałem grę i dobrze się bawiłem.

Co jeszcze możesz powiedzieć? Deweloperzy okazali się arcydziełem, naprawdę świetną zagadką dla Androida i iOS, z bardzo piękną grafiką, świetną ścieżką dźwiękową, efektami dźwiękowymi i, oczywiście, interesującą rozgrywką.

Pobierz TwoDots na Androida

Pobierz TwoDots na iOS

Smartphone Specjalista

4idroid serwis fabdent.pl/cennik/ortodoncja Informacje Blog Telefony Porady Smartphone Android Apple Iphone Telefon Tablet