Gry

Triple Jump – gra zręcznościowa, która sprawia, że ​​płaczesz

triple-jump-gra-zrecznosciowa-ktora-sprawia-ze-%e2%80%8b%e2%80%8bplaczesz

Styczeń jest miesiącem gdzie pogoda nas nie rozpieszcza, więc każdy z nas ma zapewne wspomnienia, które powodują łzy mając na myśli ciepły klimat a przynajmniej suchy asfalt i buty, które pozostają suche po wyjściu. A jeśli pamiętasz letnie kurorty i wypoczynek nad morzem, możesz zalać sąsiadów z dołu swoim płaczem. Triple Jump sprawia, że również zapłaczesz ale z innego powodu. Gra z Ketchapp zaskakująco łączy proste sterowanie i wysoką złożoność gry. Dostajemy coś w rodzaju Flappy Bird, ale bez ptaków. Jak już wspomniano, aplikacja odnosi się do znanego francuskiego wydawcy Ketchapp. Pod tym względem użytkownik tradycyjnie otrzymuje przejrzysty interfejs, nie ma potrzeby trybu treningowego i chęci ponownego naciśnięcia przycisku restartu.

Po uruchomieniu Triple Jump natychmiast proponuje przejście do głównego punktu. Odbywa się to za pomocą animacji ręcznej, która zaleca stukanie w ekran. Przed naciśnięciem, zebrać siły i skupić – nie będzie powrotu.

Znaczenie gry jest proste, a większość z nich jest wyświetlana w tytule. Mamy do dyspozycji piłkę. Jego umiejętności są ograniczone do umiejętności przewracania się i skakania – i nie więcej niż trzy razy za jednym razem. Tak, pocisk cudu może odepchnąć się z powietrza. Pamiętaj, aby o tym nie zapomnieć, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie przejść dalej niż pierwsza przeszkoda. Wystarczająco dużo przeszkód, najczęściej są to bloki w kształcie kropli. Nie ma sensu popychać ich ani próbować ich łamać – to się skończy. Jedyną opcją jest skakanie. Wysokość i czas trwania tego ostatniego muszą być dokładnie obliczone. Jeśli od razu dotkniesz ekranu trzy razy, bohater będzie latał wysoko, ale skok nie będzie długi. Jeśli zrobisz to stopniowo, piłka pokona dobrą odległość w powietrzu. Każdy błąd – a poziom się kończy. Ponieważ będzie ich dużo, zadanie bez łez wydaje się niemożliwe.

W trakcie przejścia zbieraj złote pięciokąty. Zmieniamy je na nowe piłki w menu głównym. Gra jest odpowiednia dla wszystkich, którzy chcą uciec od tego, co się dzieje i dobrze się bawić spędzając wolny czas.


Zastosowanie: Triple Jump
Twórca: Ketchapp
Kategoria: Arcade
Cena: bezpłatna (ze zintegrowanymi zakupami)
Pobierz:Google Play

Smartphone Specjalista

avrent.pl/projektory detektor metanu www.techemdetektory.pl/pl/ch4-metan,87.htm https://sklep-alkomaty.pl/