Recenzje, Sprzęt

Telefony dla dzieci (2019)

telefony-dla-dzieci-2019

W dzieciństwie chodziłem z Samsungiem z przyciskami o prymitywnych funkcjach i grach bez 3G. Dzisiaj, nawet za 5-10 tysięcy rubli, można kupić smartfon z systemem Android z dobrym aparatem, dobrą wydajnością i autonomią. Technologia ewoluuje, a to jest niesamowite. Fajnie, jeśli dzieci mają dostęp do Internetu od dzieciństwa. Być może któryś z nich stanie się takim samym geniuszem jak twórca Reddit, Aaron Schwartz. Nie sądzę, że dzieci powinny być chronione przed technologią, a zwłaszcza przed smartfonami. Żyjemy w dobie internetu i technologii. Potęga tych, którzy mają informacje, i najłatwiej jest wcielić się w rolę programisty, więc musisz uczyć dzieci tego wszystkiego od wczesnego dzieciństwa. W związku z tym proponuję wybrać tanie smartfony z Androidem, których nie żałuję.

Nokia 1

Prawdopodobnie najciekawsza opcja, którą nazwałbym Nokia 1. To urządzenie jest punktem wejścia do świata Androida. Urządzenie obsługuje standard 4G i jest częścią linii Android Go. Wydajność smartfona wystarczy na sieci społecznościowe i proste gry. Telefon jest wyposażony w 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 × 845 pikseli, procesor Mediatek MT6737M, 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej z obsługą kart microSD o pojemności do 128 GB, 5-megapikselową główną i 2-megapikselową przednią kamerę. Wystarczy bateria, biorąc pod uwagę słabe żelazko i mały wyświetlacz (2150 mAh).

Nokia 2.1

Jeśli Nokia 1 wydaje Ci się zbyt prosta, jest lepsza opcja. Nokia 2.1 ma 5,5-calowy ekran HD, procesor Snapdragon 425, 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci flash (microSD do 128 GB), 8-megapikselowy aparat główny i 5-megapikselowy aparat z przodu, 4000 mAh. Smartfon z tą baterią może działać przez 2 dni bez doładowania.

Honor 7A

Spośród prezentowanych tu urządzeń jest to najbardziej interesujące. 7A ma 5,45-calowy wyświetlacz z rozdzielczością HD +, aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli, procesor MediaTek MT6739, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, baterię 3020 mAh, karty microSD o pojemności do 256 GB.

Smartphone Specjalista

4idroid serwis szorty dla puszystych www.maxcom.pl/pl/48-telefony-dla-seniorow Informacje Blog grawerowane tabliczki ostrzegawcze na drzwi Telefony Porady http://www.cda.com.pl/ Smartphone Android Apple Iphone Telefon Tablet