News, Sprzęt

Przedstawiono Realme C33, a wraz z nim Watch 3 Pro i Buds Air 3S

przedstawiono-realme-c33-a-wraz-z-nim-watch-3-pro-i-buds-air-3s

Realme zaprezentowało trzy nowe produkty – Realme C33, Realme Watch 3 Pro i słuchawki Realme Buds Air 3S TWS.

Realme C33

Porozmawiajmy najpierw o Realme C33, który przypomina Realme 9i 5G. C33 jest zbudowany wokół 6,5-calowego ekranu z wycięciem na przednią kamerę 5 MP. Wyświetlacz ma częstotliwość próbkowania dotykowego 120 Hz i typową jasność 400 nitów, ale Realme z jakiegoś powodu nie ujawniło rozdzielczości panelu. Najprawdopodobniej 720p.

Tył Realme C33 pokazuje to, co Realme nazywa Boundless Sea Design. Wyposażony jest w lampę błyskową LED oraz dwa aparaty – 50-megapikselowy główny i portretowy.

Pod pokrywką znajduje się Unisoc T612 SoC z maksymalnie 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Smartfon ma również dedykowane gniazdo kart microSD do rozszerzania pamięci do 1 TB i obsługuje Realme UI S Edition z systemem Android 12 po wyjęciu z pudełka.

Realme C33 jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, montowany z boku skaner linii papilarnych i obsługę dźwięku Dirac 3.0. A zasilanie całego pakietu to bateria o pojemności 5000 mAh, która pobiera moc z portu microUSB do 10 W.

Realme C33 jest oferowany w kolorach Sandy Gold (piaskowe złoto), Aqua Blue (powierzchnia morza) i Night Sea (nocne niebo) i ma trzy opcje pamięci – 3 GB/32 GB, 4 GB/64 GB i 4 GB/128 GB.

Realme Watch 3 Pro

Następny jest Realme Watch 3 Pro, następca zeszłorocznego Watch 2 Pro. Realme Watch 3 Pro jest wyposażony w kolorowy ekran dotykowy AMOLED o przekątnej 1,78 cala i rozdzielczości 448 × 368 pikseli. Ma częstotliwość odświeżania 50-60 fps i szczytową jasność 500 nitów. To o 100 nitów mniej niż panel Watch 2 Pro, który jest typem LCD i nieco mniejszy niż ekran Watch 3.

Realme Watch 3 Pro obsługuje ponad 100 dynamicznych i statycznych tarcz zegarka, a także możesz utworzyć tarczę zegarka za pomocą zdjęcia z albumu podłączonego urządzenia.

Watch 3 Pro obsługuje połączenia głosowe Bluetooth i jest wyposażony w zwykły zestaw funkcji zdrowotnych i fitness, w tym monitorowanie tętna, śledzenie snu i pomiar tlenu we krwi. Smartwatch może również mierzyć poziom stresu i śledzić cykle menstruacyjne kobiet.

Ponadto Realme Watch 3 Pro obsługuje ponad 110 trybów sportowych w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu i jest wyposażony w profesjonalny algorytm sportowy Cywee, który może inteligentnie wykrywać niektóre czynności, w tym chodzenie, bieganie i jazdę na rowerze. Co dziwne, w przeciwieństwie do Watch 2 Pro i Watch 3, Watch 3 Pro nie jest odporny na kurz i wodę IP68 i nie może śledzić wyników pływania.

Jednocześnie Watch 3 Pro jest wyposażony w pięć systemów GNSS, w tym GPS, i wykorzystuje profesjonalny algorytm pozycjonowania GPS Cywee do dokładnego śledzenia lokalizacji. Zegarek jest wyposażony w Bluetooth 5.3 i współpracuje z urządzeniami opartymi na systemie Android (5.1 i nowsze) oraz iOS (11 i nowsze).

Realme Watch 3 Pro zawiera baterię 345 mAh, która zapewnia do 10 dni pracy na baterii przy „standardowych codziennych połączeniach GPS i Bluetooth” i do 13 dni bez połączeń Bluetooth.

Realme Watch 3 Pro waży 26,7 g, a paski ważą 14 g. Paski wykonane są z silikonu i mają 22 m szerokości, a regulowana długość wynosi 140-220 mm.

Realme Buds Air 3S

Wreszcie mamy słuchawki Realme Buds Air 3S TWS, umieszczone nad Buds Air 3 Neo i poniżej Buds Air 3.

Buds Air 3S są wyposażone w płynny silikon 11 mm z potrójnym tytanowym przetwornikiem basowym w każdym pąku i obsługują Dolby Atmos oraz niestandardowe strojenie korektora. Są dostarczane z trzema parami silikonowych wkładek dousznych (małe, średnie, duże) do pasywnej redukcji szumów i mają konstrukcję 4-mikrofonową do redukcji szumów otoczenia w oparciu o sztuczną inteligencję podczas połączeń. Są również wyposażone w silikonowe winglety, które zapewniają bezpieczne dopasowanie do uszu, dzięki czemu nie spadają podczas jazdy lub biegania na świeżym powietrzu.

Pozostałe specyfikacje Realme Buds Air 3S obejmują tryb niskiego opóźnienia 69 ms, łączność Bluetooth 5.3 i wodoodporność IPX5. Obsługują również sterowanie dotykowe i funkcję Dual Device Connection, która pozwala szybko przełączać się między dwoma sparowanymi urządzeniami.

Każdy Buds Air 3S ma baterię 43 mAh, która zapewnia do siedmiu godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu i 16 godzin rozmów. W połączeniu z etui ładującym inspirowanym pozytywką z baterią 460 mAh, możesz uzyskać kolejne 23 godziny odtwarzania dźwięku.

Etui ładujące jest wyposażone w port USB-C i obsługuje funkcję Dart Charge. Realme twierdzi, że pełne naładowanie obudowy z wkładkami dousznymi zajmuje dwie godziny i godzinę, aby naładować same wkładki douszne. 10-minutowe szybkie ładowanie zapewnia do pięciu godzin odtwarzania.

Smartphone Specjalista

4idroid serwis systemy kolejkowe Informacje Blog Telefony Porady Smartphone Android Apple Iphone Telefon Tablet