Android, Apple, Gry

Okay? – wciągająca gra logiczna na Android i iOS

okay-wciagajaca-gra-logiczna-na-android-i-ios

Twórcy bezpłatnych gier dla Androida często starają się maksymalizować swoje przychody, przyciągając do wewnątrz ogromną ilość reklam. Nie mam nic przeciwko płaceniu za to, ale kiedy autor po prostu przesuwa banery pełnoekranowe co 10 sekund, zmuszając użytkownika do darowania, wolałbym po prostu usunąć grę i zapomnieć o niej na zawsze.

Ale są bardzo rzadkie przypadki, gdy sam chcesz zachęcić autora. Żywym przykładem jest wspaniała gra “Dobra?”, Dostępna w Google Play za darmo i nie ma w niej żadnych reklam.

Gra składa się z 125 poziomów. Rozgrywka w grze jest dość prosta: musisz strzelać piłką w dowolnym kierunku, aby rykoszetować, wypasać wszystkie potrzebne kształty. Przedmioty o białym kolorze muszą być “znokautowane”, z czarnej kuli po prostu bije. Masz nieograniczoną liczbę prób, ale musisz znokautować wszystkie białe elementy jednym strzałem.

Bardzo lubię takie gry – wizualnie proste, ale gustowne. W grze nie ma akompaniamentu muzycznego, ale tutaj dźwięki, gdy poprawnie uderzają w liczby na niektórych poziomach, tworzą proste, ale dobrze znane melodie.

Gdzieś po 20 poziomie gra zapyta cię, czy chcesz przekazać darowiznę deweloperowi za jego prace. Możesz sam wybrać dowolną kwotę lub nic nie płacić, dla której gra powie coś w stylu: “Nic, wszystko jest w porządku. Nie musisz płacić. ”

Podsumowując, chcę powiedzieć, że gra była doskonała. Czuje styl programisty – zrealizował dość popularny Pancake gra, w której trzeba umiejętnie rzucać się i złapać naleśnik na patelni. “W porządku?” Było jeszcze fajniej i może być polecane absolutnie wszystkim graczom.

Pobierz grę dla wybranej platformy:

Okey? na Androida | Okey? na iOS

Smartphone Specjalista

4idroid serwis gra akcji grand theft auto v na komputer http://mój-komputer.pl/ Informacje Blog behawiorysta Tczew Telefony Porady Smartphone Android Apple Iphone Telefon Tablet