Gry

Oddmar jest najlepszą platformówką w Google Play

oddmar-jest-najlepsza-platformowka-w-google-play

“Odmar nie może odnaleźć się w życiu i zasłużyć na swoje miejsce w Valhall. Roztrwonił cały swój potencjał, a reszta Wikingów z jego plemienia gardziła nim. Któregoś dnia ma okazję wykazać się, ale będzie musiał zapłacić za wszystko. ” To jest opis tej niesamowitej gry. Oddmar to platformówka, której jakość można porównać prawdopodobnie tylko z Limbo. Przynajmniej od wydania Limbo, jest to pierwsza gra, która naprawdę cię zainteresuje. Wszystko tu jest piękne – grafika, historia, fizyka, wrogowie, mechanicy. Trudno wymyślić platformówkę wikingów, która byłaby lepsza od Oddmara. Zwiastun gry:

Co odróżnia go od innych platformówek? Rozwój mechaniki gry. W miarę postępów przez gracza będzie bawić się coraz więcej, oferując przejażdżkę bykiem lub wzburzoną rzeką. Możesz dramatycznie spaść pod ziemię i znaleźć się wśród wcześniej niewidocznych potworów. Oddmar jest świetną zabawą, ponieważ nie koncentruje się na określonych akcjach. Poziomy to nie tylko inne rozmieszczenie obiektów na mapie, każdy poziom jest unikalny. Być może właśnie dlatego Oddmar jest podobny do Limbo, który także miał swoją historię i rozwój w miarę upływu czasu.

W Oddmar, fajnych dźwiękach, głęboko zanurzonych w atmosferze czasów Wikingów, zauważam oddzielnie perfekcyjnie odrysowane sceny fabularne i dobrą optymalizację w odniesieniu do tak namierzonych obiektów i wysokiej jakości tekstur. Bez wątpienia polecam grę do pobrania. Znalezienie lepszego produktu w Google Play będzie niezwykle trudne.

Zastosowanie: Oddmar
Twórca: Mobge Ltd.
Kategoria: Przygodowa
Wersja: 0.29
Cena: za darmo
Pobierz:Google Play

Smartphone Specjalista

http://www.multiwizja.eu/obsługa-eventow