Gry

TOP 15 najlepszych strzelanek 3D na Androida (2019)

najlepsze-15-najlepszych-strzelanek-3d-na-androida-2019

Jak dobrze się bawić na drodze, w domu lub w pracy? Zawsze możesz być rozpraszany przez grę. Sklep z aplikacjami Google oferuje około 2 milionów aplikacji, co wystarczy, aby znaleźć odpowiednie oprogramowanie wśród wszystkich tych mas oprogramowania. Strzelcy 3D ze względu na zapotrzebowanie na sprzęt nie były tak popularne, ale wraz ze wzrostem wydajności smartfonów, twórcy gier coraz częściej postrzegają Androida jako poważną platformę do realizacji nawet najbardziej złożonych projektów 3D, czego przykładem mogą być Fortnite i PUBG.

PUBG Mobile

Jest to jedna z najpopularniejszych gier z gatunku królewskiej bitwy. Niedawno PUBG zaczął zajmować pozycje, ustępując miejsca wiodącemu w Fortnite, ale jeśli ten drugi jest dość kreskówkowy i nie każdy lubi, PUBG Mobile oferuje realistyczną grafikę i bitwy.

Critical ops

Critical Ops jest bezpłatny, ale przy zakupach w grze. Twórcy twierdzą, że płatne treści nie wpłyną na wydajność gry, ponieważ prawdziwe pieniądze można kupić tylko skórki. To samo dotyczyło chłopaków z Valve, którzy wprowadzili skórki do broni w CS: GO. Pod względem rozgrywki, Critical Ops to skrzyżowanie Counter-Strike i Call Of Duty.

Modern Strike Online

Jest to typowy przedstawiciel strzelanek 3D. Gra ma dobrą grafikę, fizykę i mechanikę, oczywiście są pytania, ale ogólnie świetna opcja. MS Online ma około 30 rodzajów broni i 6 trybów, wśród których istnieje nawet tryb deathmatch.

Team Fortress

Gra oferuje kreskówkową grafikę w stylu Team Fortress. Minuta można nazwać zbyt powolną rozgrywką (gracze są niezdarni i powolni). Być może ta opcja jest idealna dla dzieci, które ze względu na swój wiek nie są w stanie szybko zareagować.

NOVA 3: Freedom Edition

NOVA, chociaż pozwala grać w sieci, ale przede wszystkim jest ukierunkowany na tryb fabuły. Tutaj jest dobra grafika, ale na rok 2019 wygląda na przestarzałą. Zauważam przyjemną mechanikę strzelania i interesującą koncepcję w stylu Crysis.

Bullet Force

W grze jest dużo krwi. Bullet Force obsługuje dostosowywanie broni, istnieje w sumie 20 typów. Obsługiwane są różne tryby gry, elementy sterujące na ekranie można elastycznie konfigurować, a na mapie może jednocześnie grać do 20 graczy. Ponadto gra ma tryb offline do treningu z botami.

Jydge

Niezwykła gra z widokiem z góry, świetna grafika z dobrym oświetleniem, doskonała fizyka i efekty strzelania. W JYDGE musisz przejść poziomy, na których z każdego napotkasz różne przeszkody i wrogów.

Hitman: Sniper

Czy ktoś powinien wyjaśnić piękno serii Hitman? Oczywiście w tej grze nie możesz zabijać wrogów, polegając na ukryciu. Graczowi zostanie zaoferowany tylko karabin snajperski do rozbrajania celu na odległość. Nie jest to bardzo interesujące zajęcie, ale niektóre wydają się atrakcyjne.

Modern Combat 5: Blackout

W 2014 roku gra pojawiła się w Google Play, a rok później stała się darmowa. Czy można sobie wyobrazić strzelankę na PC z 2014 r., Która nadal mogłaby konkurować z nowymi grami? W przypadku platform mobilnych jest to możliwe i takie. MC5 nadal wygląda lepiej niż większość strzelanek i oferuje ciekawą rozgrywkę, analogicznie do serii Call Of Duty.

Overkill 3

Jest to strzelanka trzecioosobowa z dobrą grafiką. Charakterystyczną cechą jest tryb współpracy, pozwalający na zabawę z przyjaciółmi.

Unkilled

Temat zombie, moim zdaniem, został już wyczerpany, ludzie są zmęczeni takimi grami. Ale jeśli nie jesteś jednym z nich, twoja uwaga jest wspaniałym przedstawicielem strzelców zombie. Unkilled oferuje dobrą grafikę i doskonałą rozgrywkę. Czy lubisz “mokre” zombie? Ta gra jest dla Ciebie.

Dead trigger 2

Kolejny przedstawiciel strzelanek zombie o świetnej grafice. Pierwsza część serii została opublikowana w 2012 roku, a druga część została pokazana rok później. Minęło 6 lat od premiery serii, ale wciąż jest to istotne – zaskakujące.

Dead plague

Ta strzelanka zombie jest inna niż powyżej. Podobnie jak JYDGE, gra oferuje wspaniałą grafikę z pięknymi efektami strzelania i jest tu dużo krwi. Pytania są spowodowane przez nieco dziwną mechanikę zarządzania charakterami.

Major Mayhem i Gunman Clive

W dwóch ostatnich grach nie chodzi o 3D. Są one wykonane w płaszczyźnie 2D, choć warto zauważyć, że technicznie to wciąż gry 3D. W obu przypadkach gracz musi biegać i zabijać cele na swojej drodze. Obaj mają niezwykłą koncepcję i mechanikę, ale bardziej podobał mi się Gunman Clive. Gunman jest obecnie usuwany z Google Play.

Smartphone Specjalista