News

Moto G9 Play – wydajny smartfon z potrójnym aparatem i dużą baterią

moto-g9-play-wydajny-smartfon-z-potrojnym-aparatem-i-duza-bateria

Najnowszy telefon od Motorolli jest w stanie zaoferować najlepsze wrażenia użytkownika w swojej kategorii. Moto G9 Play jest zasilany przez platformę Qualcomm Snapdragon 662 w połączeniu z 4 GB pamięci RAM, aby zapewnić doskonałą wydajność we wszystkich zadaniach.

Za możliwości fotograficzne urządzenia odpowiada główny 48-megapikselowy aparat – z technologią Quad Pixel, poczwórną światłoczułością, trybem noktowizora i przysłoną f / 1.7. Uzupełnieniem jest czujnik głębi i kamera makro. W przypadku selfie używany jest przedni aparat o rozdzielczości 8 megapikseli.

Z Moto G9 Play nie musisz martwić się o żywotność baterii: imponująca bateria 5000 mAh pozwala na spędzenie nawet dwóch dni na jednym ładowaniu, a technologia TurboPower pozwala na szybkie naładowanie gadżetu.

Dodatkowo urządzenie może pochwalić się 6,5-calowym wyświetlaczem Max Vision HD + o proporcjach 20: 9, osobnym przyciskiem dostępu do usługi Asystenta Google, NFC , a także niemal „czystym” Androidem 10, na szczycie którego zainstalowano interfejs My UX.

W Polsce Moto G9 Play zostanie zaprezentowana w głębokim i nasyconym kolorze Sapphire Blue oraz w naturalnym, naturalnym kolorze Green Forest. Daty dostępności i ceny zostaną ogłoszone w późniejszym terminie

Smartphone Specjalista

4idroid serwis Tkaniny Sukienkowe Sklep Internetowy Aktualne boże narodzenie 2020 oferty Tylko najciekawsze z całej Polski! Informacje Blog content marketing szkolenie Telefony Porady Smartphone Android Apple Iphone Telefon Tablet