Android, Aplikacje

Aplikacje na Androida, które poprawią Twoje życie

aplikacje-na-androida-ktore-poprawia-twoje-zycie

Ktoś gryzie paznokcie. Ktoś marzy o rzuceniu palenia przez całe życie. Ktoś żałuje, że jeszcze nie nauczył się kontrolować swoich wydatków. Na zmianę życia na lepsze w każdym wieku nie jest za późno, a Twój stały towarzysz – smartfon – Ci w tym pomoże.

Ze złymi nawykami trudno walczyć w pojedynkę. Dobrze, gdy w pobliżu jest ktoś, kto przypomni Ci o prawidłowym zachowaniu – jeśli nie osoba, to przynajmniej aplikacja.

Jakie aplikacje na Androida pomagają w tworzeniu pozytywnych nawyków?

Przydatne aplikacje w Google Play to nie tylko gry edukacyjne, kalendarze i czytniki. Są także organizatorami, które pomagają budować dobre nawyki. Jest ich dużo, tak wiele, że oczy podbiegają Ci do góry, aw pierwszych minutach nie wiesz, od czego zacząć.

Naszym zdaniem Grow jest najlepszy, ponieważ łączy w sobie prostotę i bogaty zestaw funkcji.

Kolejnym świetnym miejscem do rozpoczęcia jest Fabulous. Zawiera różnorodne narzędzia gotowe do wsparcia Twoich wysiłków, a także przewodniki i samouczki, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Trzecim faworytem jest firma Habitica, której twórcy zdecydowali się na wykorzystanie elementów gry RPG i nie zawiedli. Aplikacja okazała się wyjątkowa, motywująca i bardzo uzależniająca.

A teraz o wszystkim w porządku.

1. Grow – śledzenie nawyków

Grow to prosta i piękna aplikacja, którą chcesz uruchamiać każdego dnia. Wizualizuje twój cel w postaci drzewa: im aktywniej pracujesz nad sobą, tym szybciej rośnie. Aby realizacja celu była bardziej realna, aplikacja oferuje ustawienie daty rozpoczęcia i zakończenia pracy, wyznaczenie określonego czasu w ciągu dnia, kiedy zamierzasz pracować nad sobą.

Grow nie ma tylu narzędzi, co inni organizatorzy i narzędzia do śledzenia nawyków, ale jego kluczem jest prostota. Jest idealny dla osób, które nie zamierzają chwalić się swoimi osiągnięciami na portalach społecznościowych : aplikacja jest nastawiona na prywatność, nie ma przycisków udostępniania.

Dodanie celu lub nowego nawyku zajmuje tylko kilka sekund, a gdy odniesiesz sukces, możesz dodać tyle nowych, ile chcesz. Obserwowanie rosnącego drzewa to nie tylko ekscytujące zajęcie: z każdym nowym dniem przychodzi zrozumienie, że nie stoisz w miejscu, a to naprawdę motywuje Cię do nowych osiągnięć.

2. Fabulous: zmotywuj mnie! Zrelaksuj się!

Jeśli już chcesz zmienić swoje życie na lepsze, ale nie wiesz, od czego zacząć, pobierz Fabulous.

Jest to jeden z najpiękniejszych i najbardziej funkcjonalnych programów do planowania na Androida. Pomoże w każdym zadaniu – schudnąć, przywrócić wzorce snu i zwiększyć produktywność. Fabulous ma plan na wszystko.

Ten planer został zaprojektowany, aby pomóc tym, którzy pracują nad swoim zdrowiem i wydajnością pracy. Fabulous przypomni Ci, kiedy musisz zdrzemnąć się, aby odzyskać siły, jak najlepiej wykorzystać trening sportowy, zaproponuje gotowe plany medytacyjne i udzieli dobrych rad, abyś skupił się na ważnych rzeczach.

Rozpoczęcie korzystania z Fabulous jest darmowe, ale będziesz musiał zapłacić, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Wersja próbna jest ograniczona do siedmiu dni, po których oferowane są dwa plany – 11 USD miesięcznie lub 142 USD rocznie (około 830 lub 1700 rubli). To bardzo fajne, że programiści często prowadzą promocje, aby zmniejszyć wartość w pierwszym roku użytkowania, nawet o 72%.

Fabulous to drogie, ale wielofunkcyjne narzędzie. Jest przeznaczony dla tych, którzy chcą działać natychmiast, nie tracąc ani minuty. Jego podejście opiera się na badaniach naukowych i oferuje różnorodne narzędzia poprawiające jakość życia.

3. HABITICA

Nie każda osoba ma silny charakter, aby łatwo rozwijać nowe nawyki. Ale aplikacja Habitica dodaje odrobinę przyjemności do codziennej pracy.

Aplikacja zamienia pracę nad sobą w grę fabularną. Nawyki, które chcesz rozwijać w miarę postępów, przyniosą punkty doświadczenia, manę i punkty do wyrównywania postaci. Punkty można wymienić na miksturę zdrowia, makijaż lub coś bardziej praktycznego, na przykład zakup filmu. Z aplikacji można korzystać bezpłatnie lub w ramach subskrypcji, która zapewnia dostęp do ekskluzywnych przedmiotów miesięcznych.

Habitica to wyjątkowe podejście do procesu kształtowania nowego nawyku. Istnieją zadania, różnorodne postacie, system pompowania i wiele więcej. Chcesz iść do przodu? Następnie aktywniej pracuj nad sobą.

INNE OPCJE

Wymienione powyżej aplikacje to ulubione w Google Play. Otrzymali wysokie oceny i wiele pozytywnych recenzji. Ale nie zapominaj o innych planerach, wśród których z pewnością są tacy, którzy wzbudzą zainteresowanie.

Daily Habit Tracker – dodaj listę rzeczy do zrobienia

Tym, którzy poważnie podchodzą do biznesu, polecamy zapoznanie się z Daily.

Interfejs jest dobrze przemyślany, łatwy w nawigacji, a sama aplikacja skupia się wyłącznie na pomocy w zmianie. Zakładka Dzisiaj wyświetla nawyki, nad którymi będziesz pracować w najbliższej przyszłości. Wbudowany kalendarz pomoże Ci rozdzielić zadania na każdy określony dzień.

Możesz zobaczyć swoje postępy w zakładce Wszystkie nawyki, a kiedy tworzysz nowy cel, możesz dodać go do harmonogramu, ustawić przypomnienia i wizualne wskazania.

Daily ma dwie taryfy. Wersja premium za 2 dolary znosi ograniczenie liczby nawyków. Zawiera również ciemny motyw.

Kalendarz Google

Zwykle myślimy o Kalendarzu Google, gdy musimy zaznaczyć wizytę u lekarza lub datę ważnej wizyty. Ale ten sam program może stać się przydatnym narzędziem do planowania przy tworzeniu nawyków. Ma już wszystko, czego potrzebujesz. Kalendarz Google pomoże Ci wyznaczyć nowe cele i je osiągnąć. Ponadto jest powiązany z Twoim kontem Google: po przejściu na nowy smartfon wszystkie dane są automatycznie pobierane z chmury.

Nowy cel jest dodawany za pomocą znaku „+” u dołu okna. Może to być wszystko – regularne ćwiczenia, nauka języka obcego, spotkania z przyjaciółmi, nowe hobby, sprzątanie domu, ogólnie, cokolwiek.

Gdy już zdecydowałeś się na cel, wskaż, jak często zamierzasz pracować nad jego osiągnięciem, jak długo io której porze dnia. Wszystkie te funkcje są wbudowane w aplikację Kalendarz Google i są już dostępne na Twoim smartfonie. Absolutnie wolny.

HabitNow

Nie wystarczy wykształcić nawyk, trzeba go też zachować, a do tego trzeba znaleźć sposób, aby dopasować go do codziennej rutyny. HabitNow zapewni wszystko, czego potrzebujesz, aby nowy nawyk stał się integralną częścią Twojego życia. Pomoże w tym system przypomnień.

Zmuszanie się do zmiany nie jest łatwe, ale HabitNow zobowiązuje się do zmniejszania niepowodzeń i podkreślania pozytywnych osiągnięć. Aplikacja ma kilka różnych trybów, w tym możliwość ustawienia priorytetu dla jednego z nawyków, utworzenia kategorii lub ustalenia żądanej daty osiągnięcia celu. Interfejs jest elastyczny, dostępne są różne motywy dla każdego nastroju i gustu.

Kalendarz, wykresy i wykresy pokażą Ci, jak szybko postępujesz. Możesz dodać komentarz do każdego nawyku. Może to być motywujące zdanie na przyszłość, przeprosiny za słabe postępy lub wyjaśnienie, dlaczego zamierzasz zerwać z nałogiem, jeśli nie działa. HabitNow ma kilka widżetów na ekranie, więc Twoje cele są zawsze na wyciągnięcie ręki, gdy ponownie odblokujesz smartfon.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że programiści przesycili HabitNow różnymi parametrami. Jest to jednak jedna z najlepszych opcji w Google Play, ponieważ jej elastyczność pozwala dostosować codzienną rutynę do istniejącej rutyny i potrzeb. Nie jest to sztywne narzędzie, jego główną cechą jest to, że delikatnie dostosowuje tryb życia, zamiast dokonywać w nim ostrych zmian, jak robią to inni planiści.

TickTick

Niektórzy organizatorzy i planiści mają mylący interfejs, ponieważ programiści próbują wcisnąć w nich wszystko, aby każdy użytkownik znalazł to, czego potrzebuje. W rzeczywistości takie aplikacje są bardzo pomocne: gdy masz pod ręką kilka różnych narzędzi, możesz wypróbować różne podejścia i poświęcić całą swoją energię na zwiększenie produktywności. To jest dokładnie to, czym jest TickTick.

Ostatnia aktualizacja przyniosła kilka innowacji, a teraz TickTick może służyć nie tylko do planowania dnia, ale także do rozpoczęcia nowego dobrego nawyku lub pozbycia się złego.

Tworzenie nawyku jest łatwe – wybierz ikonę nawyku na pasku narzędzi i kliknij Utwórz nowy nawyk. W takim przypadku możesz skorzystać z listy od programistów. Aplikacja zaoferuje zabawne etykiety, cytaty, pomoże Ci zdefiniować cele i zorganizuje system przypomnień. TickTick ma również interaktywny widżet, dzięki czemu możesz obserwować swoje postępy na ekranie głównym.

HabitHub

Pomimo tego, że od powstania Material Design minęło sześć lat, istnieje wiele aplikacji, które nie rezygnują z zalet tego wspaniałego stylu. HabitHub należy do tej kategorii. Aplikacja korzysta z klasycznego Material Design z kilkoma ostatnimi zmianami.

Dla każdego nawyku, który próbujesz wykształcić i utrzymać, znajduje się zakładka Rozwój nawyków. Daje wyobrażenie o tym, jakie postępy już zrobiłeś.

HabitHub jest odpowiedni dla każdego urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu i smartwatcha . Wszystko jest tutaj, aby pomóc Ci wydajnie pracować nad swoimi umiejętnościami i zmienić stare marzenie w rzeczywistość – motywy, widżety na ekranie głównym i kalendarz, w którym produktywne dni są ze sobą powiązane. W tej linii HabitHub przedstawia drogę do sukcesu. Jeśli pewnego dnia pozwolisz sobie na lenistwo, linia zostanie przerwana i wszystko będzie musiało zacząć się od nowa.

Smartphone Specjalista

4idroid serwis Serwis drukarek Poznań https://prawy.pl/117816-marketing-szeptany-na-czym-polega/ Informacje Blog Telefony Porady Smartphone Android Apple Iphone Telefon Tablet